Restauracja Stara Karczma w Elblągu - Spotkanie Męskie

Spotkanie Męskie

Nie ma to jak wieczór w męskim lub damskim gronie, zwłaszcza, że okazji na spędzenie miłego wieczoru jest pod dostatkiem. Dzięki urokowi wnętrz i fantastycznej polskiej kuchni, restauracja Stara Karczma jest miejscem, w którym można przyjemnie spędzić czas z przyjaciółmi, rodziną czy też znajomymi z pracy. 
 
Zamiast tracić czas na organizację spotkania w domu, lepiej zlecić je nam. Z przyjemnością podejmiemy się tego zadania. Posiadamy własne propozycje menu, ale jak zawsze jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i gusta. Do dyspozycji posiadamy dwie sale – kameralną lub bankietową, gdzie miło spędzicie czas w towarzystwie gorących, polskich dań, ciepłych i zimnych przekąsek oraz różnorodnych alkoholi. 
 
Dla naszych gości najczęściej organizujemy spotkania z okazji dnia nauczyciela, pożegnania w pracy, odejścia na emeryturę, dnia kobiet, baby shower, pępkowe, wieczór kawalerski, wieczór panieński, a nawet uroczystości z okazji awansu. Zapraszamy do udanej zabawy!
 
Aby rzeczywiście taka była, nasz manager doradzi oraz przygotuje dla Państwa najlepszą ofertę. Zachęcamy do kontaktu - telefon: 668 504 999, e-mail: biuro@starakarczma.elblag.pl
Obejrzyj nasze zdjęcia